نامه دراویش گنابادی ساکن بروجرد درمورد اقدامات ارعابی افراطیون

بسم الله الرحمن الرحیم
۱- دبیرمحترم شورایعالی امنیت ملی
۲- فرماندهی محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
۳- شورای محترم امنیت کشور
۴- وزارت محترم اطلاعات
۵- دادستان محترم کل کشور
۶- شورای محترم تأمین استان لرستان
۷- فرماندهی محترم نیروی انتطامی استان لرستان

سلام علیکم
همانگونه که مستحضرید ، حسینیه دراویش نعمت اللهی گنابادی در شهر بروجرد ، ازشامگاه روز شنبه ۱۹ آبان ماه از سوی آنها که با تقدس مآبی چنان تیشه به ریشه اسلام می زنند که گویی وظیفه ای غیر از این ندارند ؛ آماج سنگ پرانی وگازهای اشک آور و سمی قرارگرفت و نهایتا در بامدادان روز یکشنبه مورخ ۲۰ آبان ۸۶ ، سوزانده و تخریب شد و شیعیان را به خاک و خون کشیده ، شمار زیادی از دراویش دستگیر و زندانی شدند و خانواده های آنان مورد تعرضات مختلف قرار گرفتند و متاسفانه برای توجیه این جنایت انسانی علیه دراویش گنابادی و تشویش افکار و اذهان عمومی ، مراتب تعرض دراویش به مسجد النبی بروجرد از سوی تعدادی مسوولین محلی مطرح شد که خوشبختانه کذب بودن آنها برهمگان واضح و مبرهن است چراکه فقرای سلسله جلیله علیه نعمت اللهی گنابادی مصداق اهل مروت و صاحب مناصب جلیله الهی بوده و عموما مقید به آداب شرع انور می باشند .
در ادامه جنایات صورت گرفته ، تهمت ها ، دروغ پردازی ها و جوسازی ها نسبت به شیعیان حقیقی و صوفیان حقه و پرچمداران شریعت محمدی و طریقت مرتضوی ، پخش شایعاتی در خصوص تخریب اماکن مقدسه و مساجد توسط دراویش گنابادی در ابعاد وسیع ، خدعه و توطئه ای ناجوانمردانه به حافظان تشیع است که قطعا با هدف برهم زدن امنیت ملی کشور و اختلاف میان مسلمین صورت می گیرد .
این شایعات مطروحه و اقدامات ارعابی تماما به منظور خلق بحران در عرصه اجتماعی و سیاسی ایران اسلامی امروز است . انتشار اکاذیب مبنی بر تعرض به مسجد النبی که بهانه و مستمسکی برای حمله به حسینیه دراویش بود نمونه بارزی از این خلق بحران است . در حال حاضر نیز عده ای به قصد تشدید بحران ، برای دستیابی به اهداف شوم خود ، در حال برنامه ریزی حمله به مکان مقدس شیعیان بالاخص مسجد النبی بروجرد می باشند تا بلکه توسط این اقدام بتوانند اذهان و افکار مسوولین را نسبت به پیروان طریقه نعمت اللهی گنابادی مشوش نموده و سپس آنها را مخل امنیت کشور جلوه دهند . لذا اقدام عاجل مسوولین ارشد نظام درجهت جلوگیری از فجایعی مشابه ، مورد استدعاست .

با سپاس ، جمعی از دراویش گنابادی ساکن بروجرد

منبع : سایت مجذوبان نور

Advertisements

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: